Lista startowa
Lista startowa na 21 lutego 2024 r. Dąb.
Zapisy do 19 lutego (poniedziałek), do godz. 23:59.
Jak się zapisać opisane w zakładce "informacje".
Opis poszczególnych tras w zakładce "informacje".
Trasa rodzinna
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Amelia Kliś | UKS Reflex Rybnik |
2 | Sebastian Żero, Dagmara Żero i Jagoda (0) | Żerki |
3 | Adam Wesołowski i Mikołaj Wesołowski (15 lat) | WESOŁKI |
4 | Marcin Biegański, Oliwia Biegańska (13) | Tuptusie |
5 | Marcin Bator, Ewelina Bator, Ignacy Bator (5) | Kasztaniaki |
6 | Dagmara Rodek, Marta Porada, Wiktor Winiarski (4) | Świata nie obrócisz |
7 | Dorota Zdybał (9), Alicja Harazin, Konrad Gawron | WATAHA |
8 | Anna, Radosław, Magdalena (7), Piotr (4) Jadach | O Bo! |
9 | Anita(6), Hania(10), Ewelina i Łukasz Knaś | F-team |
10 | Piotr Bańczyk, Ignacy Bańczyk (6) i Antoni Bańczyk (11) | #FatherAndSons |
11 | Tomasz(9) Dawid (33) Komander | |
12 | Małgorzata Zięcik (8), Patrycja Zięcik, Adam Ziółek | MARZYCIELE |
13 | Maja Knapik(9), Tomasz Knapik(13), Grzegorz Knapik, Franciszek Jędryka(8), Tadeusz Jędryka (6), Jan Jędryka | Orient Express Family Team |
14 | Paduch Michał (9), Paduch Aleksandra (9), Paduch Joanna i Paduch Paweł | TWIN TEAM |
15 | Przemysław Zbierowski, Patryk Zbierowski (9) | |
16 | Paweł Kołodziej i Łukasz Kołodziej (9) | Radiski |
17 | Katarzyna Kołodziej i Tomasz Kołodziej (12) | Tomaty |
18 | Liliana Puczka (8), Joanna Urbańska | Drużyna Orłów |
19 | Krzysztof, Tomasz 8, Jakub 12 Samorański | Ultra-Szczęście Samuraj Team |
20 | Bartłomiej Maciejski, Kuba Maciejski (12), Żaneta Zwierzyńska i Tomasz Rataj (12) | |
21 | Dorota Madej, Jan Madej (11), Antoni Madej
(9), Tomasz Madej | Zbóje |
22 | Rafał i Gabrysia (5) Mirowscy | |
23 | Jakub Garncarz, Jacek Rusinek, Filip Garncarz (9) | Czerwone Lamparty |
24 | Maja Zajdel 11lat i Tomek Zajdel | |
25 | Tomasz Polewka, 12l Julia Łukasiewicz, 12l Julia Brzęczek 12l Zuzanna Zdziebło | UKS Kometa Gliwice |
26 | Marcin Markowski, 12l Jakub Parzych, 12l Mateusz Miodek 12l Bartłomiej Łęcki | UKS Kometa Gliwice |
27 | Robert Zieliński (3), Filip Zieliński (6), Magdalena Wilczek, Paweł Zieliński | beboki |
28 | Anna Kur, Kalina Kur, Paweł Kur, Szymon Kur i Agnieszka Szpila |
Trasa OPEN
kategoria KK
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Agnieszka Hajducka | Okiem Wilka |
2 | Iwona i Agnieszka Wrzesińskie | |
3 | Małgorzata Bieniek i Anna Mutwil | Bez nazwy drużyny |
4 | Teresa Jedynak z psem Inka | |
5 | Małgorzata Wawro, Aleksandra Tuleja | |
6 | Agnieszka Olszewska, Justyna Adamik | Weteranki |
7 | Iwona Kawa, Katarzyna Żelazny | |
8 | Natalia Czarnecka, Magdalena Zawiślak | |
9 | Hania i Marta Kapołka | Którędy do domu? |
10 | Zosia Błażyca | |
11 | Joanna Patyk + Tosia Sajda | |
12 | Małgorzata Kowalik i Karolina Filipkowska | Przebiegłe Kalarepy |
13 | Zofia Rogowska | ZOFIA |
14 | Małgorzata Stęchły, Ewa Stęchły-Pokoj | |
15 | Jolanta Wysocka | |
16 | Klaudia Adamczyk | Zabiegani Częstochowa |
17 | Anna Aperlinska | |
18 | Alicja Letkiewicz |
kategoria MIX
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Justyna Dalecka, Grzegorz Matura | |
2 | Magdalena i Bartłomiej Saługa | Harpagańskie Borsuki |
3 | Ewelina Fułek i Konrad Leyko | |
4 | Katarzyna Malejka, Sylwester Szklorz | Sąsiedzi |
5 | Aleksandra Siepak i Tomasz Bosowski | |
6 | Mateusz Tutaj, Magdalena Paluch | Zawodowi amatorzy |
7 | Anna Tomczewska i Rafał Tomczewski | Miłośnicy |
8 | Paulina Skrzypczyk, Marcin Kowalski | PapuDay Team |
9 | Natalia Baranek, Rafał Pietrzkiewicz | |
10 | Karolina Żmij i Jacek Żmij | The Vipers |
11 | Aleksandra i Grzegorz Przewieslik | LopaBikeTeam |
kategoria MM
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Tomasz Adamczyk | ZABIEGANI Częstochowa |
2 | Adam Horzela | |
3 | Grzegorz Welm | Zabiegani Częstochowa |
4 | Eryk Welm | Welm Team |
5 | Roman Blimke | Górzanka |
6 | Bartłomiej Gagat, Michał Żeliński | Biegacze Rotacyjni |
7 | Krzysztof Szala i Janusz Szala | |
8 | Szymon Bąbski | Wymiatacze Ujsoły |
9 | Rafał Cader | Niewyspane Leniwce |
10 | Andrzej Wysocki | |
11 | Marcin Szala | |
12 | Dawid Żółty | |
13 | Marcin Zentlik, Tomasz Dygacz | MTB Riders |
14 | Radosław Bielaś + dwa psy Batman & Mushu. | |
15 | Adam Jastrzębski | |
16 | Michał Mączka |
Trasa PROFI
kategoria K
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Anna Kliś | UKS Reflex Rybnik |
2 | Weronika Kliś | UKS Reflex Rybnik |
3 | Karolina Mickoś + pies Choco | GÓRSKIE SAPACZE |
4 | Marta Siedlecka | Stara ale Jara |
5 | Agnieszka Kubarek | Blondyna |
6 | Magdalena Dura | Bankowiec |
7 | Urszula Czerkawska | |
8 | Ania Witkowska | |
9 | Monika Mucha | #naprzypalealbowcale |
10 | Natalia Krupa | ChSBD "W Ruchu" |
11 | Julia Rebrysta | Niegrzeczne Nuszki |
12 | Klaudia Szombara | |
13 | Agnieszka Franke | |
14 | Magdalena Lekki | Rajd Beskidy |
15 | Maria Początek | KiZK |
kategoria M
Nr | Imię i nazwisko | Zespół |
1 | Michał Piątek | Krzaczory Team |
2 | Jacek Klapetek | Krzaczory Team |
3 | Maciej Kliś | UKS Reflex Rybnik |
4 | Paweł Mazurek | |
5 | Jan Zdanowicz | Piechur Gliwice |
6 | Roman Sojda | |
7 | Michalina Krysmann | Krzaczory Team |
8 | Łukasz Mach | |
9 | Robert Szymczyk | Krzaczory Team |
10 | Grzegorz Malicki | |
11 | Wojciech Wybraniec | |
12 | Mariusz Michałowski | Szum Pralki Frani |
13 | Szewczyk Krzysztof | #naprzypalealbowcale |
14 | Mariusz Nastuła | XIII |
15 | Wojciech Kapustka | ArsBona |
16 | Piotr Niessner | KS Kandahar |
17 | Michał Dzik | |
18 | Patryk Ptak | ChSBD "W Ruchu" |
19 | Adrian Król | BnO Tworóg |
20 | Marcin Brol | |
21 | Fabian Sobiech | Niegrzeczne Nuszki |
22 | Maciej Witkowski | Oddział Patologii Sportu |
23 | Mateusz Banaś | zgubiłem sie juz na starcie |
24 | Piotr Badarycz | UKS Reflex Rybnik |
25 | Szymon Golec | KS Kandahar |
26 | Bartłomiej Golec | KS Kandahar |
27 | Krzysztof Urbaniak | Team 360 stopni Warszawa |
28 | Piotr Gocyła | |
29 | Jacek Gocyła | Fly School |
30 | Grzegorz Sioma | |
31 | Marek Franke | |
32 | Łukasz Słomiany | |
33 | Szymon Mączka | |
34 | Adam Litwin |