Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2017/2018

lista startowa

Jak się zapisać? Info w zakładce "informacje"

Zapisy do poniedziałku, 19 lutego, do godz. 22:00


Lista startowa na zawody 21 lutego, Giszowiec


trasa RODZINNA

L.P.Imię i nazwisko                                                     Zespół
1Michał i Szymon (10) MączkaForhinesy
2Danuta Malik i Maciek Malik (12)DEBEŚCIAKI
3Marcin Jamroży i Julia Jamroży (8)
4Szymon Litwa i Dorota Litwa (12)O!Błędni
5Małgorzata Kazior, Mirosław Frączek i Tomasz Kazior (8)ZOMBIAKI
6Marcin Borek i Paulina Borek (13)Team Kurczaków
7Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (7)Drużyna Super Zośki
8Dominika Zubrzycka i Anita KrakowiakSKS
9Mateusz Sobota, Anna Kałuża, Hania Kałuża (7), Nina Kałuża (6) i Joanna Rojewska
10Anna Bogdańska, Wiktoria Bogadańska (8) i Marcek Bogdański (11)STAR WARS
11Katarzyna Androsz, Barbara Zając, Emilia Cimek, Lena Janiak plus 3 osobyUKS Reflex Rybnik
12Wiktoria Piątek i Julia MilczarekUKS Reflex Rybnik
13Robert Polański, Piotr Polański (5) i Franciszek Polański (4)13 lub mniej
14Krzysztof i Sebastian DudaFATHERSONS
15Roman Pastuszka, Katarzyna Pastuszka i Adam Pastuszka (10)Ymieloki
16Marcin Michalik i Karolina Michalik (9)MICHALIKI
17Anna Augustyn, Aleksandra Augustyn i Krzysztof OleksyMaśniaki



trasa OPEN

kategoria KK (kobiety)

L.P.Imię i nazwisko                                                       Zespół
1Magdalena Tetlak i Weronika ŻurekNeonki
2Joanna Urbańska i Marta Kaźmierczak (14)

3Anna Pawlok
4Ewelina FułekRóża Wiatrów / Azymut Team
5Katarzyna Habrajska i Anna WolnikWolna i Wolniejsza
6Gabriela Potapowicz i Natalia KrupaChSBD "W Ruchu"
7Nikola Zubrzycka i Klaudia LeszczyńskaNidia
8Mirosława Strządała i Jolanta BiernatByle do przodu
9Małgorzata PłocharskaUKS Reflex Rybnik
10Aleksandra PłocharskaUKS Reflex Rybnik
11Nadia SpandelUKS Reflex Rybnik
12Aleksandra Chmielowska i Ada ChmielowskaEquipe No 1
13Anna Martyka i Karolina MazurczykM and M"S
14Karolina StannaInO SCI
15Iwona Saternus i Jadwiga NędzaJakZwałTakZwał
16Joanna Szajbel i Anna SzkarłatAszerka + Panda
17Zuzanna Apelt i Sylwia Dygaczdziewczyny górą !
18Edyta Malanowicz i Nina KukiełkaMisie Pysie
19Anna Achtelik i Aleksandra SobczyńskaGryfne Katobabki
20Karolina TochowiczSoszowska

kategoria MIX (kobieta i mężczyzna)

L.P.Imię i nazwisko                                                       Zespół
1Alicja Zagórny i Jacek ŻmijSkoczów Team
2Karolina Goryczka i Michał CichyHIROŁSI
3Artur Krawczyk i Alicja MarzecMig mig
4Agata Mol i Piotr PiotrowskiN - 23
5Agnieszka Dolińska i Marcin MikosKato PRDOG Team
6Wojciech Pasiecznik i Barbara ChmielowskaEquipe No 2
7Sabina Merkel i Mariusz WuwerJo Cie Prosza
8Magdalena Witkowska i Kacper Kijak
9Oscar Fułek i Magda JaroszMilka Team
10Tomasz Zajdel i Wiktoria Zajdel (12)
OSZOŁOMY
11Anna Żurek i Kamil NiesporekUczeń i Mistrz
12Asia Fojcik i Michał de Sas TopolnickiSBD Energetyk Rybnik
13Monika Zielińska i Krzysztof SzalaBiałe myszy, dzikie koty
14Paulina Wałachowska i Paweł Holuszek
15Dorota i Krzysztof Górny


kategoria MM (mężczyźni)

L.P.Imię i nazwisko                                                       
Zespół
1Adam Wesołowski i Dariusz SulejewskiYeLLoRun Team
2Marek Seget i Sławomir StopyraNiezorientowani
3Leszek Nogalblue power
4Nikodem Ostenda i Tomasz MolN  -23
5Sebastian Wika i Oliwier ZubrzyckiOliMan
6Dawid MurasUKS Reflex Rybnik
7Mateusz ReckUKS Reflex Rybnik
8Filip KozakUKS Reflex Rybnik
9Mariusz Wasik
10Adam Mazurczyk i Dawid MazurczykDwaj tacy co ukradną księżyc
11Jan Kocurek i Mateusz LatochaWszystko, co Kochan
12Maciej Pękała i Jakub KrólickiBeboki
13Szymon Wons i Mateusz KłopotWszystko, co Kochan
14Adam Pawłowski
15Marcin Zentlik i Tomasz DygaczMTB Riders
16Roman BlimkeGortaty
17Tymon SochaSP 6 Ruda Śląska
18Benjamin JonasSP 6 Ruda Śląska
19Michał SochaSP 6 Ruda Śląska
20Tomasz i Szymon LigockiChop Ze Żelaza TRI Team
21Wojtek Dziemba i Bartek DutkiewiczKrólownie połogich ścian



trasa PROFI

kategoria K (kobiety)

L.P.Imię i nazwisko                                                       Zespół
1Ania WitkowskaKlub Królika Stefana
2Agnieszka Dudek
3Agnieszka Szpila
4Dominika PonikiewiczVIVO
5Justyna MassalskaNutria Adventure Team
6Marzka Janerka
7Ewelina PuchałaDa Vinci Team
8Urszula Czerkawska UKS Sparta Czyżowice
9Wiktoria KozłowskaPATRIA Młynne
10Olga KozłowskaPATRIA Młynne
11Maria KozłowskaPATRIA Młynne
12Katarzyna Stanek
13Agnieszka Franke
14Hania Szczerbik


kategoria M (mężczyźni)

L.P.Imię i nazwisko                                                       Zespół
1Kuba StannyInO SCI
2Sławomir Mazuriniemasłabych.pl
3Maciej WitkowskiKlub Królika Stefana
4Mariusz NastulaXIII
5Tomasz Ryglewicz
6Sylwester Szklorz
7Daniel KancelKato PRDOG team
8Mateusz Piątek
9Roman BlimkeGortaty
10Konrad LeykoRóża Wiatrów / Azymut Team
11Piotr RzepkaSportowy Świr
12Marek Franke
13Jacek KozłowskiPATRIA Młynne
14Łukasz KnaśF - team
15Krzysztof WojarskiBielsko - Biała O - Team
16Łukasz SłomianyPiana z Pyska
17Mariusz Górski
18Andrzej MoniakLKS Gorzanka Nawojowa Góra
19Mateusz KnapTUTTU.PL
20Łukasz Bluza
21Patryk Bloch
22Mateusz SporyszBielskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
23Przemysław NiezgodaATZ Racibórz
24Sergiusz BiałuchaSaint - Gobain Squad
25Grzegorz Suchecki
26Jakub Jaroszek
27Marek Pytel
28Krzysztof Pieczara


Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:






Partnerzy:








Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport