Katowice Wieczorową Porą - cykl biegów na orientację, sezon 2016/2017

Wyniki

Wyniki z 16 listopada, Park Śląski

Trasa Rodzinna

MiejsceZespółCzas
1Marcin Jamroży i Julia Jamroży (7) / Speleoklub Dąbrowa Górnicza
39:40
2Paweł Dudek i Alina Dudek (16) / Mordercze Ptaki
42:17
3Szymon Rogoziński, Agata Kozińska i Ignacy Durbajło (9)
42:40
4Marcin Buchta, Rafał Buchta (10) i Aneta Cichoń / WATAHA PAKO  
44:58
5Krzysztof Duda i Maksymilian Duda / FATHERSONS
46:03
6Kasia Kałużny, Miłosz Kossek i Marcin Kałużny
46:50
7Zofia Kowalczyk (12), Mateusz Ligocki (11) i Agata Kowalczyk / Turbo
52:05
8Stanisław Bogus, Łukasz Bogus i Zuzanna Bogus (9) / FIFULCE3
53:02
9Katarzyna Pastuszka, Roman Pastuszka i Adam Pastuszka (9)
53:40
10Dorota, Zdzisław i Patrycja (10) Szweda / Szwedziki
54:16
11Marcin Hauton, Magdalena Piskała, Jagoda Hauton (9), Marek Hauton (6) i Marta Hauton (6m) / Pełna chata
56:13
12Emilia Wilk (10) i Tomasz Wilk57:30
13Betina Ogon i Alicja Ogon (7) / MK Team
57:50
14Kasia i Tomek (10)  Marciuszuk / Bułkowski ze Ślimokiem
58:24
15Wojtek, Zosia (9) i Rafał (6) Kapustka / Kapustki
1h:00:00
16Marcin Szczesiek i Szymon Szczesiek (9) / Szczęściarze
1h:00:20
17Anna Madej, Daria Madej (10) i Sergiusz Madej / Szpileczka Team
1h:01:53
18Małgorzata Wyrozumska, Wojciech Wyrozumski i Zosia Wyrozumska (5) / Drużuna Super Zośki
1h:04:15
19Aleksandra Chmielowska i Ada Chmielowska (13) / CSC Adventure Academy
1h:04:55
20Anna Kałuża, Nina Kałuża (5), Hania Kałuża (6), Joanna Rojewska i Mateusz Sobota / Supa Strikas
1h:05:02
21Seweryn Kucharczyk, Agata Kucharczyk (9) i Wiktor Kucharczyk (7) / Aikidziaki
1h:07:35
22Wojciech Pasiecznik i Basia Chmielowska (6) / Bad Medicine
1h:10:30
23Ewa, Karolina (3) i Zuzanna (8) Bień
1h:12:21
24Joanna Borek i Paulina Borek (12) / BorTeam
1h:12:50
25Karolina (8)  i Marcin Michalik / KAROMARO TEAM
1h:13:39
26Paulina Pająk i Dominika Chrapek (10) / SISTERS POWER
1h:13:52
27Aleksandra (14) i Małgorzata  Płocharska (14)
1h:15:10
28Dominika Muras (12) i Amelia Banialis (13)
1h:15:50
29Danuta Malik i Maciej Malik (11) / DEBEŚCIAKI
1h:17:00
30Jarek, Piotrek i Szymon Malczyccy / Klub Trzech
1h:18:30
31Donata Dudek, Dawid Landau (9), Agnieszka Gortel - Maciuk, Jędrzej Gortel (14), Sylwia Grabowska - Mynarska, Adam Mynarski (7), Agata Grabowska - Sopniewska, Ignacy Sopniewski (6) i Jakub Landau
1h:27:10
32Paweł Masztalski i Aleksander Masztalski (6) / Męscy Napastnicy
1h:33:58


Trasa OPEN

kategoria KK

MiejsceZespółCzas
1Patrycja Kurzynoga i Magda Walawender / CZIKAS CALIENTE
57:14
2Anna Jurosz - Ryś i Kamila Borzucka / CHLORKI
58:09
3Joanna Głowik i Dominika Kocój + pies Luna / Na tropie PSIgody
59:56
4Sylwia Dygacz i Zuzanna Apelt / Dziewczyny górą!
1h:00:00
5Anna Kryczek i Anna Achtelik / Gryfne Katobabki
1h:03:32
6Anna Fusiarska i Joanna Urbańska / Przelotki
1h:05:23
7Zuzanna Świtoń i Hanna Pawełek / Świtełek
1h:12:09
8Jagoda Kuźmińska
1h:20:37
9Jolanta Chrobok i Sabina Szydłowska / HAJDUKI LOTAJĄ
1h:21:50
10Marta Leszczyńska i Dagmara Milik
1h:21:58
11Martyna Czaja i Marcelina Pomarańska / Pewsnie Się Zgubimy Pięć Razy
1h:22:20
12Marta Dziędzioł i Aleksandra Hanslik / Sąsiadki
1h:28:39
13Małgorzata Brulewska / ligotki
1h:29:29
14Ania Owoc, Karolina Zena + Lawa i Gryfin (pieski:)
1h:41:09
15Laura Koncka
1h:42:39
16Klaudia Grzesica i Weronika Rusek
1h:43:30
17Nina Kukiełka i Edyta Malanowicz / Misie Pysie
1h:48:39
18Aneta Hein i Eliza Adamska / Wulgarystki
2h:06:31
19Monika Hołubowicz i Katarzyna Kasprzyk / Czadowe baby
2h:11:11
20Ewelina Fułek / strong women
1h:57:00
brak 2 PK

kategoria MIX

MiejsceZespółCzas
1Natalia Ławczysz i Maciej Birecki
42:55
2Anna Żurek i Kamil Niesporek / Uczeń i Mistrz
44:32
3Agnieszka Ślązak i Adam Ślązak
45:25
4Jagoda i Filip Recman
50:26
5Karolina i Paweł Kokoszka / Niezdecydowani
53:10

Natalia Dwojna i Grzegorz Dyszy / piękni i młodzi
53:10
7Alicja Zagórny i Jacek Żmij / Skoczów Team
55:09
8Łukasz Kulasza i Magdalena Niedźwiedzka / www.schudnijtrwale.pl
57:30
9Magdalena Trólka i Paweł Szymański / Latamy po ćmoku
57:40
10Ania Zarębska i Adam Saletnik / Sport w Wielkim Mieście
58:10
11Monika i Rafał Żydek / MK team
1h:02:15
12Klaudia Kapica i Marek Witor / MK team
1h:02:33
13Maria Garus i Krzysztof Pieczara / Azymut Team I
1h:02:35
14Magdalena Ujejska i Mateusz Tutaj / Zawodowi amatorzy
1h:02:45
15Wiktoria Zajdel i Tomasz Zajdel / Oszołomy
1h:03:08
16Monika Niemiec i Marek Gralikowski / Wyjdziesz za mnie?
1h:08:17
17Anna Lis i Adam Janoszczyk / Team bez nazwy
1h:09:18
18Anna Chuptyś i Andrzej Oleander / Siemionki
1h:10:30
19Paulina i Paweł Bąk / Bączki
1h:11:20
20Hania Kacorzyk i Władysław Kacorzyk
1h:11:55
21Ewelina Puchała i Mateusz Banaś / Ananasy z Brynowskiej
1h:12:42
22Aleksandra Jabłonka i Piotr Maleńczak / Twix
1h:14:12
23Nicoletta Król i Szymon Jaworski / Skurcz Team
1h:14:20
24Katarzyna Kulig i Jan Kołodziej
1h:14:36

Monika Papierz i Dominik Lorek / Masza i Niedźwiedź
1h:14:36
26Karolina Łukaszewicz i Oskar Opitz / Parówa Team
1h:17:59
27Jakub Jaroszek i Hania Szczerbik1h:18:13
28Sabina Merkel i Mariusz Wuwer / Jo Cie Prosza
1h:19:40
29Sara i Paweł Lis / Wściekłe Lisy
1h:35:05
30Agnieszka Kotarska i Szymon Piecha / Sandały Mojżesza
1h:45:48
31Joanna Ujejska i Tomasz Paszenda
1h:46:00
32Angelika Grudzień i Dawid Rakowski / Jolie & Pitt
1h:38:34
bral 1 PK
33Beata Kuczera i Łukasz Kuczera / Kuczuś Team
1h:38:20
brak 3 PK

kategoria MM

MiejsceZespółCzas
1Marcin Zentlik i Tomasz Dygacz / MTB Riders
39:20
2Kuba Kałuski i Patryk Warski / Belgijskie Szynszyle
42:31
3Szymon Ligocki i Tomasz Ligocki / Chop Ze Żelaza Team
44:00
4Mariusz Grabowski / Night Runners Ślunsk
45:06
5Marcin Pawlisz i Dawid Burda / MID
47:10
6Krzysztof Górny
47:30
7Adam Samborowski i Krzysztof Samborowski / Nie czekajcie z kolacją
48:10
8Artur gruszczyński i Filip Gruszczyński
51:38
9Konrad Leyko / TEAM Jaworzno
52:21
10Brajan Błaszczyk i Mateusz Cieślicki / Azymut Team III
53:13
11Maciej Dudek / NKL DIALOG
53:42
12Krzysztof Wilga i Grzegorz Suchecki
53:50
13Michał Towarek55:35
14Leszek Nogal
56:20
15Jan Jędryka i Grzegorz Knapik / Chłopcy z Janowa
56:45
16Roberf Fojt i Marcin Goclik / Azymut Team II
58:32
17Dawid Żółty / YeLLoW Team
59:45
18Błażej Hadamczyk i Wojciech Drozdowski
1h:00:29
19Maciej Pelczarski
1h:01:11
20Jarosław Fischer i Adam Tkocz / Operatorzy Ciągarki
1h:03:01
21Marcin Biesiadecki / Big Mike
1h:04:30

Oskar Fułek / North west
1h:04:30
23Jacek Witek / Opel Active Team
1h:05:15
24Maciej Pękała i Jakub Królicki / Wściekłe Bobry
1h:08:40
25Mariusz Wasik
1h:11:39
26Wojciech Denkowski / Night Runners Gliwice
1h:12:27
27Daniel Skupnik
1h:15:33
28Dawid Adamczyk
1h:20:28
29Wiktor Kwil
1h:29:00
30Szymon Filusz
1h:32:55
31Adrian Przyczyna i Dominik Strzelczyk / Bifrost 50 Harcerska Drużyna Wodna z Chorzowa
1h:35:12
32Mateusz Reck i Bartłomiej Dziedzina
1h:40:35


Trasa PROFI

kategoria Kobieca

MiejsceZespółCzas
1Agnieszka Dudek
1h:00:20
2Magda Topór1h:01:23
3Anna Witkowska / Klub Królika Stefana
1h:03:42
4Agnieszka Franke
1h:07:42
5Justyna Massalska / Nutria Adventure Team
1h:08:56
6Dominika Pajączek
1h:13:08
7Iwona Franke
1h:16:26
8Justyna Niedźwiedzka
1h:17:16
9Marta Mońka1h:17:45
10Urszula Czerkawska / Katowice - Giszowiec
1h:22:27
11Kinga Jadwiszczyk
1h:36:19
12Danuta Majdak / Bielsko - Biała O-team
1h:40:20
13Kamila Wojarska / Bielsko - Biała O-team
1h:41:20
14Mariola Powroźna / Blair Witch Project
1h:47:40
15Monika Topór / Kraków
2h:27:40
16Jolanta Wysocka
1h:05:26
brak 6 PK
17Wiktoria Kozłowska / Kraków
1h:08:38
brak 8 PK

kategoria męska

MiejsceZespółCzas
1Łukasz Bluza
43:34
2Marcin Zdziebło
46:05
3Jacek Kozłowski / Kraków
47:05
4Marek Woźniczka / Nonstop Adventure
47:29
5Jan Byrczek / UKS Kometa Gliwice
47:42
6Mateusz Kaźmierczak
50:12
7Artur Moroń / Crossfit Południe
54:49
8Piotr Pietroń / Kraków
56:01
9Szymon Litwa / O!Błędny
57:30
10Przemysław Niezgoda / ATZ Racibórz
57:58
11Maciej Stasierski
1h:00:25
12Mariusz Nastula / XIII
1h:00:38
13Paweł Słomka
1h:01:13
14Marcin Brol / Sport w Wielkim Mieście
1h:02:35
15Tomasz Kos
1h:08:15
16Patryk Buchcik / BUMAG
1h:08:18
17Krzysztof Wojarski / Bielsko - Biała O-team
1h:10:40
18Mariusz Górski
1h:13:40
19Wacław Czerkawski / Katowice - Giszowiec
1h:15:03
20Piotr Lewandowski / ATZ Racibórz
1h:15:07
21Łukasz Słomiany / PIANA  z PYSKA
1h:16:40
22Robert Bogdan / Włóczęgi - Ruda Śląska
1h:17:30
23Marek Franke
1h:19:20
24Marek Pytel
1h:22:00
25Szymon Bryda / Młode Wilcy
1h:23:10
26Krystian Oleś
1h:23:33
27Marcin Grzegorzek
1h:23:35
28Andrzej Wysocki
1h:26:10
29Arkadiusz Kotas1h:28:10
30Zbyszek Wilk
1h:29:20
31Sylwester Sklorz
1h:34:20
32Mirosław Wolny
1h:36:55
33Rafał Polański
1h:39:00
34Ryszard Strzyż / CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWA
1h:41:13
35Przemysław Moskwa
1h:45:15
36Roman Blimke
1h:52:16
brak 1 PK




Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami, polub nas.



Organizatorzy:










Organizator zawodów: Silesia Adventure Sport