VI Miejski Rajd Przygodowy w Katowicach

9 kwietnia 2016r.

wyniki


trasa Rodzinna


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Adam Graczyk i Magdalena Graczyk (8)

Super wytrwali co nigdy nie wygrali

13:04:00

32

13:36:00

2

Michał Kotuła i Feliks Kotuła (7)

Władcy Gromów

13:41:00

11

13:52:00

3

Anna Syryjczyk, Bartłomiej Syryjczyk, Małgorzata Syryjczyk (10) i Paweł Syryjczyk (6)

Uchodźcy z Brady

13:38:00

24

14:02:00

4

Marta Syryjczyk i Daria Stasiorowska (15)

SuperMoc

13:38:00

30

14:08:00

5

Stanisław Bogus, Łukasz Bogus i Zuzia Bogus (9)

Fifulce 3

13:46:00

35

14:21:00


Wojciech Kapustka, Zosia Kapustka (9) i Wiktoria Potempa (9)

Potempione Kapustki

13:49:00

32

14:21:00

7

Jacek Pijar, Karolina Pijar, Jakub Pijar (12) i Maja Pijar (10)

Gekony

13:47:00

38

14:25:00

8

Izabela, Bogdan, Katarzyna (9) Wolak, Agnieszka (19), Sebastian (22) Borowscy

Knefle

14:23:00

11

14:34:00


Andrzej Rudzki i Maciek Rudzki (12)

FANTASTYCZNA DWÓJKA

14:18:00

16

14:34:00


Anna Madej, Sergiusz Madej i Daria Madej (9)

szybcy i wściekli

14:07:00

27

14:34:00

11

Małgorzata Brulewska i Marek Bukowski

keszowa załoga

13:59:00

39

14:38:00

12

Lucyna Rudzka i Antek Rudzki (10)

CISNYMY

14:18:00

22

14:40:00

13

Marcin Blachnik, Ania Blachnik, Piotruś Blachnik (9), Kasia Blachnik (6) i Krzyś Blachnik (3)

Ufoludki

14:14:00

27

14:41:00

14

Szymon Karwat, Kuba Karwat (10) i Aleksandra Dzik (17)

Kar...ramba

14:28:00

12

14:40:00

15

Agnieszka Tondera - Sala, Jan Sala, Romuald Tondera, Dominik Sala (4)

Salami

14:21:00

22

14:43:00

16

Joanna Patyk i Małgorzata Patyk (9)

Patyczki

14:15:00

29

14:44:00

17

Dorota, Marcin, Karolina (7) Michalik

Trójeczka czyli dwie Księżniczki jadą na rowerach a Król idzie piechotą

14:33:00

12

14:45:00

18

Mariusz Thamm, Milena Thamm (11), Michalina Thamm (9), Malwina Thamm (5)

4M

14:23:00

29

14:52:00

19

Anna Martyka, Aleksandra Martyka (8), Katarzyna Świerzy, Alicja Psiuk (8)

Torpedy

14:36:00

26

15:02:00

20

Aleksandra Piotrowska, Małgorzata Spyra

Waleczne tygrysy

14:44:00

24

15:08:00

21

Seweryn Kucharczyk, Agata Kucharczyk (8) i Wiktor Kucharczyk (6)

Aikidziaki

14:35:00

40

15:15:00

22

Anna Kopacz, Ula (8) i Basia (10)

KOPARY

15:22:00

12

15:34:00


Magda, Basia (12) i Michał (8) Stefani

Drużyna "S"

15:22:00

12

15:34:00

24

Sebastian, Marta i Maja (8) Kołodziej

Vajra Team

14:40:00

63

15:43:00

25

Aleksandra Bogdan, Robert Bogdan i Jan Bogdan (11)

Tropiciele

15:06:00

45

15:51:00

26

Jacek Ziębicki, Dagmara Ziębicka, Anna Wojtach (12), Liliana Ziębicka (2) i Blanka Ziębicka (0)

Bytomskie Ślimaki

15:28:00

16

15:44

brak 4 PK

27

Magdalena Wąchal, Wiktoria Wąchal (7), Agnieszka Wierzbiak, Karol Wierzbiak (5) i Paweł Wierzbiak (6)

Jelonki

14:49:00

0

14:49

brak 5 PK

28

Jarosław Sobkowicz i Adam Sobkowicz (6)

Morowe chłopaki

14:17:00

33

15:50

brak 5 PK

29

Danuta Malik, Weronika Malik (15) i Maciej Malik (10)

DEBEŚCIAKI

14:54:00

44

15:38

brak 5 PK

30

Anna Skiba, Emilia Skiba, Piotr Skiba, Zofia Skiba (8), Krzysztof Skiba (10) i Roman Skiba (12)

Lenie

13:51:00

9

14:00

brak 7 PK

31

Aleksandra Kowalczyk, Mikołąj Kowalczyk (12) i Helena Królikowska

Powsinogi

14:52:00

37

15:29

brak 8 PK


trasa OPEN

kategoria KK


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Agata Pietrala i Kinga Kluska

CSC Adventure Academy

13:58:00

9

14:07:00

2

Karolina Pilarczyk i Ewa Witman

Frelki

14:14:00

16

14:30:00

3

Aleksandra Skrzypczyk i Sylwia Małek

Kuliżanki

14:22:00

15

14:37:00

4

Magdalena Jagoda i Agata Jagoda

Berries

14:48:00

24

15:12:00

5

Roksana Hamiga i Klaudia Szyszka

Czekoladki

14:27:00

21

14:48

brak 1 PK

6

Alicja i Paulina Kryger

Wiewióry

14:57:00

24

15:21

brak 3 PK

7

Joanna Szpek i Magdalena Otawa

dejcie pozór bo idymy

13:39:00

9

13:48

brak 5 PK

8

Ola Micor i Klaudia Dziędziol

13:46:00

39

14:25

brak 12 PK


kategoria MIX


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Anna Kącka i Marcin Brol

Sport w Wielkim Mieście

12:33:00

24

12:57:00

2

Joanna Jachym i Łukasz Drewniak

Co Goście Cisną Team

13:10:00

16

13:26:00

3

Dominika Pajączek i Mariusz Górski


13:17:00

11

13:28:00

4

Sławek i Patrycja Woldańscy

WPS

13:06:00

26

13:32:00

5

Małgorzata Dziadzio i Piotr Ochwat

race +

13:36:00

6

13:42:00

6

Ania i Grzegorz Ząbkiewicz

Macrologic/Potuptani

13:23:00

24

13:47:00

7

JKasia i Dawid Mroczek

ojtamojtam

13:43:00

6

13:49:00

8

Joanna Wójcikiewicz i Adam Pacuła

Dwa Miniony

13:33:00

26

13:59:00

9

Hania Szczerbik i Jakub Jaroszek

Apetyt rośnie w miarę jedzenia

13:54:00

22

14:16:00

10

Ewa Szklanny i Wiktor Czosnowski

KajTaMeta?

14:11:00

21

14:32:00

11

Anna Złakowska i Paweł Kos

14:25:00

11

14:36:00

12

Klaudia i Paweł Koźlik

WIRURKI

14:22:00

14

14:36:00

13

Kamila Malawska i Filip Malawski

Velocilamy

14:33:00

21

14:54:00

14

Anna Masłowska i Piotr Masłowski

AM:PM

14:39:00

16

14:55:00

15

Patrycja Gajdzik i Wojciech Kazior

Los Pedalleross

14:43:00

29

15:12:00

16

Aleksandra Szeliga i Paweł Szymczyk

Loża Szyderców

14:53:00

21

15:14:00

17

Sara Paszke i Paweł Lis

Wściekłe LISY

14:47:00

31

15:18:00

18

Ewelina Gorzawska i Mateusz Ławnik

Włóczykije

14:59:00

21

15:20:00

19

Nicoletta Król i Szymon Jaworski

14:40:00

41

15:21:00

20

Karolina Goryczka i Michał Cichy

HIROŁSI

14:59:00

24

15:23:00

21

Maria Strzelczyk i Artur Strzelczyk

Wielokropki

15:03:00

22

15:25:00

22

Anna Sklarek i Andrzej Będkowski

Wezwijcie helikopter

15:07:00

19

15:26:00

23

Helena Parczewska i Marcin Korus

TEAM Stodoła

15:06:00

31

15:37:00

24

Ania Lis i Adam Janoszczyk

Zgrywusy

14:30:00

24

14:54

brak 1 PK

25

Natalia Dalijewska i Michał Dalijewski

NMD

14:47:00

19

15:06

brak 2 PK

26

Monika Orłowska i Rafał Orłowski

Orły

15:05:00

24

15:29

brak 3 PK

27

Anna Świderska i Kamil Szczerba


16

brak 3 PK

28

Anna Chuptyś i Andrzej Olender

siemionki

14:49:00

16

15:05

brak 5 PK

29

Anna Kaźmierczak i Damian Luboński

Ospałe Podeszwy

15:15:00

29

15:44

brak 7 PK

30

Małgorzata Josz i William Winter

Team Pengland

13:59:00

30

14:29

brak 9 PK

31

Wiesia Conrad i Dominik Górnik

13:45:00

44

14:29

brak 12 PK


kategoria MM


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Dariusz Klocek i Sebastian Hulin

Żwirek i Muchomorek

12:54:00

19

13:13:00

2

Krzysztof Woś i Szymon Joszko

Doliniarze.com

13:17:00

10

13:27:00

3

Piotr Luksa i Wojciech Stanaszek

13:17:00

11

13:28:00

4

Jarosław Hałat i Paweł Wójcik

13:35:00

11

13:46:00

5

Marek Jezierski - Krupa i Sebastian Sikora

13:33:00

19

13:52:00

6

Bogusław Szczepanowski i Michał Przybylski

Szóstka w Totka

13:48:00

6

13:54


7

Jakub Jaworski i Mateusz Więckowski - Gawron

2 x papa na lepiku

13:39:00

19

13:58:00

8

Artur Gruszczyński i Filip Gruszczyński

13:40:00

21

14:01:00

9

Maciej Witkowski i Michał de Sas Topolnicki

13:58:00

10

14:08:00

10

Marcin Bednarczyk i Daniel Mizgała

To nieistotne z perspektywy absolutu

14:32:00

11

14:43:00

11

Tomasz Kulik i Tomasz Klos

Szperacze

14:49:00

9

14:58:00

12

Łukasz Knaś i Jakub Dziagan

F-team

14:46:00

16

15:02:00


trasa PROFI

kategoria MIX


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Aleksandra Popiel - Kruk i Tomasz Ligocki

Chop Ze Żelaza i Baba ze Złota

15:15:00

6

15:21:00

2

Magdalena Stachura i Maciej Widera

Wodzionka

15:35:00

11

15:46:00

3

Justyna Massalska i Marcin Michalewicz

NUTRIA ADVENTURE TEAM

15:53:00

16

16:09:00

4

Justyna Podgórska i Sebastian Mański

Eventyr Team

15:09:00

11

15:20

brak 1 PK

5

Anna Witkowska i Anna Śliwa

Powerde by Pyrki & Bratkartofle

16:09:00

16

16:25

brak 4 PK

6

Wioleta Kłysz i Bogdan Dabros

Azymut Team II

16:15:00

40

16:55

brak 15 PK


7

Krystyna Lenczak i Dariusz Turek

Represja Pończoch

16:25:00

37

17:02:00

8

Aleksandra Bartnikowska i Julian Tarnicki

Oby do mety

17:06:00

26

17:43

brak 12 PK

NKL


kategoria MM


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Ireneusz Waluga i Marcin Zdziebło

team 360 / Eventyr Team

14:25:00

16

14:41:00

2

Marek Woźniczka i Stanisław Odróbka

NonStop Adventure

14:57:00

11

15:08:00

3

Artur Moron i Robert Zamojski

Kalekings

15:32:00

16

15:48:00

4

Adam Kubaczka i Robert Kęsicki

Creazy team

15:48:00

29

16:16:00

5

Łukasz Oleaszewski i Jacek Jędruch

Gryfne synki

15:59:00

28

16:27

brak 4 PK

6

Marek Pytel i Arkadiusz Kotas

Chopcy z Dębu

16:22:00

27

16:49

brak 10 PK

7

Michał Borg i Ryszard Copa

15:53:00

25

16:18

brak 14 PK

8

Robert Fojt i Brajan Błaszczyk

Azymut Team I

16:15:00

21

16:36

brak 15 PK


trasa rowerowa

kategoria MIX


Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Marta Monka i Krzysiek Pyta

welnowietz

16:22:00

26

16:48

brak 2 PK

2

Monika i Jan Kania

Daleko od szosy

15:04:00

16

15:20

brak 6 PK

3

Agata Koza i Robert Koza

Speed Kozy

16:04:00

29

16:33

brak 9 PK

4

Klaudyna Kowalska i Klaudiusz Stawski

16:11:00

36

16:47

brak 9 PK

5

Dominika i Rafał Ponikiewicz

VIVO

15:50:00

6

15:56

brak 10 PK

6

Basia i Grzegorz Czarny

Szkoła Fechtunku ARAMIS

16:19:00

14

16:33

brak 10 PK

7

Justyna Niedźwiedzka i Bogusław Forystek

16:16:00

27

16:33

brak 11 PK

8

Hanna Kostrzewska i Marcin Wielgus

Powyginane szprychy

15:59:00

10

16:29

brak 14 PK

9

Marek Muszyński, Carolina Alves i Krumins Ojars

CERRADO

14:53:00

6

14:59

brak 15 PK

10

Kasia Biedka i Grześ Pietek

Zakręcone słoiki

15:08:00

10

15:18

brak 17 PK

11

Barbara Lambrecht i Piotr Gal

Sągorsi

17:02:00

15

17:17

brak 9 PK

NKL


kategoria MM



Miejsce

Zespół

Czas netto

Minuty karne

Czas brutto

1

Adam Tkocz i Jarosław Fischer

Operatorzy Ciągarki

16:30:00

14

16:44

brak 8 PK

2

Piotr Zając i Piotr Zaluski

IBM UNIX TEAM 2

16:25:00

21

16:46

brak 11 PK

3

Krzysztof Krystek i Szymon Bubak

koko dżambo

15:00:00

18

15:18

brak 13 PK


























Bądź na bieżąco 

z naszymi imprezami. 

Polub nas:).



Organizatorzy: